Φιλική ρεβάνς για ΟΦΗ

Ο ΟΦΗ νίκησε 2-0 τον Εργοτέλη σε προπονητικού χαρακτήρα φιλικό αγώνα που έγινε στο βοηθητικό γήπεδο του Παγκρητίου και είχε διάρκεια 80 λεπτών (2 ημίχρονα των 40΄). Τα τέρματα των φιλοξενούμενων σημείωσαν οι Μάντζιος (15΄) και Σίσιτς (22΄). Οι συνθέσεις: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Α΄ ημίχρονο): Πίρσον, Σαρρής, Γιοβάνοβιτς, Τζανακάκης, Πρωτογεράκης, Κυριακίδης, Φραγκουλάκης, Μπουρσέλης, Κουτσιανικούλης, Καρέλης, Κατσικοκέρης. (Β΄ ημίχρονο): Πίρσον, Σαρρής, Κανδηλάκης, Δάρλας, Κοζορώνης (60΄ Δωματάς), Ολίσε, Γιαλούσης, Χαντί, Μπουχαλάκης, Ρέντζας, Ευαγγέλου. ΟΦΗ: Σασχανίδης, Γαλανόπουλος, Βάντο, Πίτσος, Σόουζα, Βερόν, Κάλαϊτζιτς, Μπόντορ, Σίσιτς, Ουκάρ, Μάντζιος. Έπαιξαν και οι Γιαγκιόζης, Μπρόκος, Ζαχαράκης, Μονιάκης, Χαριτωνίδης, Κολιακουδάκης, Ντελία, Παπαδιός, Χατζηκωσμάς, Νύχταρης και Σκουτέλης.